En iyi Saç Ekim Merkezleri (Saç Ekim Merkezlerinin Fiyatları ve Yorumları)

Türkiye'nin En iyi saç ekim merkezleri listemiz güncellendi. 2021 Yılının en iyi saç ekim merkezlerini sizi için listeledik. Tüm liste tamamen bağımsız olarak forumlardaki araştırmalarımızdan derlenmiştir. En iyi saç ekim merkezi bulmanıza yardımcı olacağımızı umarız.

En iyi Saç Ekim Merkezleri (Saç Ekim Merkezlerinin Fiyatları ve Yorumları)
En iyi Saç Ekim Merkezleri (Saç Ekim Merkezlerinin Fiyatları ve Yorumları) Ekrem Yener
Bu içerik 458 kez okundu.

Türkiye de Bulunan En İyi Saç Ekim Merkezleri ve 2021 Fiyatları

En iyi saç ekim merkezleri haberimiz son dönemlerde çok ilgi çekti. Saç ekim merkezleri pandemi süreci ile birlikte bir çok indirim ve kampanya yapmaktadır. Tüm saç ekim merkezleri neredeyse fiyatları %25 civarında indirdi. Türkiye dışından saç ekimi gelecekler içinde bir çok gezi tur ve eğlence düzenlenerek hem saç ektirmiş oluyorlar hemde keyifli bir tatil geçiriyorlar. Saç ekim merkezleri listemizi bir çok forum ve kullanıcıların yorumlarından oluşturduk. Kaliteli bir saç ekimi düşünüyorsanız kesinlikle Türkiye'deki saç ekim merkezlerini tercih etmeniz gerekiyor. Dünyada da aynı şekilde en iyi saç ekimi denildiğinde Türkiye'ilk sırada yer almaktadır.

İstanbul Ankara İzmir başta olmak üzere bir çok saç ekim merkezi listemizi incelemeden saç ekimi yaptırmayın.

Hermest Clinic Saç Ekim Merkezi

Almanya, İngiltere ve Fransa gibi birçok ülkede çıkartılan en otoriter gazete ve haber sitelerinde Avrupa’nın en iyisi olarak geçen Hermest Clinic 15 yıldır Türkiye’nin en iyi ekibi ile hizmet vermektedir. Sıkı saç ekimi ile de rekor kıran uzman ekip yaptıkları işlemlerden sonra mükemmel sonuçlar ortaya çıkararak bütün müşterilerini mutlu etmektedir. 2002 yılında beri hizmet veren klinik Türkiye de bulunan en köklü ve deneyimli saç ekim merkezleri arasında yerini almaktadır. Yapmış oldukları işlemler ile de %100 memnuniyet garantisi vermektedir. Hakkında hiçbir şikâyet olmaması ise memnuniyet oranının bu kadar yüksek olduğunu göstermektedir. Saç ekim fiyatları ise 7.000 TL ile 13.000 TL arasında kişiye yapılacak olan işleme göre değişiklik göstermektedir.

Hermest Saç Ekim İletişim Bilgileri
Adres: Altunizade, Nuhkuyusu Caddesi, No: 191 D blok Kat: 1 Daire: 2, 34662 Üsküdar/ İstanbul
Telefon: 0534 664 15 15

Asmed Hair Transplant, Dr. Koray Erdoğan

Türkiye de ve dünya genelinde saç ekimi konusunda araştırma yapılması durumunda ilk bulunan isim Koray Erdoğan olmaktadır. Bunun sebebi ise Dünya da ve Türkiye de saç ektirme konusunda düşünceleri sorulduğunda kişilerin ilk aklına gelen ve listede ilk sırada yer alan kişi olmasıdır. Yapmış olduğu saç ekimi operasyonlarından aldığı sonuçlar ile de tanınan bir doktor olmuştur. Saç ekimi alanında yapmış olduğu özel teknikler ile de muhteşem sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. 2001 yılından beri sunmuş olduğu bu hizmet sonucunda da Türkiye'nin en eski saç ekim uzmanlarından biri olmaktadır. Deneyimlerini ve bilgilerini ise Avrupa da ve Amerika'da düzenlenen birçok seminere katılarak paylaşmıştır. Dünya FUE enstitüsü kuruculuğunu yaparak Başkan yardımcısı unvanı ile gelişimini göstermiştir. 2018 yılında ise aynı enstitüye başkan olarak seçilmiştir. Türkiye de ise saç ekim merkezi ASMED Hair Transplant Center olmaktadır. Global bir doktor olmasından dolayı genellikle yurt dışındaki hastalarına hizmet vermektedir. Bu yüzden de kişiler randevu almak istediklerinde 6 aydan önce bulmaları imkânsız olmaktadır.

ASMED Koray Erdoğan tarafından saç ekimi operasyonu gerçekleştirilmek istediğinde ise 1 adet kök için ortalama olarak 2.5 Euro ödeme yapılması gerekmektedir. 1000 saç kökü için ise ortalama fiyat 21.000 TL fiyatına ulaşmaktadır.

ASMED Hair Transplant, Dr. Koray Erdoğan İletişim Bilgileri
Adres: Ataşehir Atatürk Mahallesi, Sedef Caddesi, No:1/ 1 İstanbul/ Türkiye
Telefon: 0216 464 11 11

AHD Clinic Saç Ekim

Dr. Hakan Doğanay gerek Türkiye de gerekse uluslararası alanda birçok derneğe üye olan ve her zaman kendini geliştiren bir doktor olmaktadır. 2003 senesinde kurmuş olduğu AHD saç ekimi merkezi ile de birçok başarılı saç ekim operasyonuna imza atmış ve adından defaralarca söz ettirmiştir. Uzun yıllardır bu sektörde olmasından dolayı ise eski ve en çok bilinen doktorlar arasında yer almaktadır. Saç ekim operasyonlarını ise Antalya da bulunan Lara Anadolu Hastanesi'nde gerçekleştirmektedir. Operasyon esnasında ise FUE tekniğini kullanmaktadır. Ücretlerini ise greft üzerinden hesaplanmaktadır.

Dr. Hakan Doğanay saç ekim fiyatları greft üzerinden yani eklenecek kök üzerinden ortalama fiyatı 1 kök için 1 Euro olarak belirlenmektedir. Değişen kur gibi farklı özelliklere bağlı olarak ise 2000 saç kökü için ortalama olarak 21.000 TL civarında bir ücret talep edilmektedir. Ancak bu fiyat ekibinde bulunan diğer kişilerin yapması durumunda daha da ucuz fiyatlara olmaktadır.

AHD Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Güzeloba, 2243. Sokak, no 7/ 3, 07230 Muratpaşa/Antalya
Telefon: 0532 313 41 98

Medical Hair Saç Ekim

Türkiye de bulunan Medical Hair saç ekim merkezi. İzmir şehrinde Dr. Sibel Ulusan tarafından kurulmuş ve saç ekimi için hizmet vermektedir. 15 yıla aşkın tecrübesi ile yapmış olduğu saç ekimleri ile adından söz ettirmiştir. Türkiye de bulunan en prestijli tıp fakültelerinden biri olan Dokuz Eylül Tıp Fakültesi mezunu olarak akademisini tamamlamaktadır. Saç ekimi konusunda her zaman kendini geliştiren bir tutum sergilemiş ve bu yüzden de Avrupa ve Amerika da birçok seminere katılmıştır. Saç ekimi konusunda inovatif bir yaklaşım sergileyen Dr. Sibel Ulusan’ın hastalarının birçoğu yabancılardan oluşmaktadır. Saç ekim fiyatları ise 12.000 TL olarak belirlenen tek seanslık ücret ise diğer klinikler gibi greft üzerinden olmamaktadır.

Medical Hair Saç Ekim İletişim Bilgileri
Adres: Alsancak, Devlet Hastanesi Karşısı, Ali Çetinkaya Bulvarı, 35/ 5, 35220 Konak/ İzmir
Telefon: 0533 460 39 94

Özel Kardelen Tıp Merkezi Saç Ekim

Saç ekimi konusunda Türkiye sınırları içerisinde en son tekniklerde birçok başarıya imza atan Özel Kardelen Tıp Merkezi İstanbul da Anadolu yakasında müşterilerine hizmet vermektedir. 12 yıllık saç ekim tecrübesi ve uzman kadrosu ile de hem yurt içinde hem de yurt dışındaki hastalarına ev sahipliği yapmaktadır. Başarları ile adından defalarca söz ettiren Özel Kardelen Tıp merkezi 2019 yılında Yılın Trend Saç Ekim Merkezi ödülüne layık görülerek başarısını bir defa daha kanıtlamıştır.

Özel Kardelen Tıp merkezi kişiye özel olarak uygulamış olduğu saç ekim operasyonları ile dünya sağlık standartları düzeyinde hizmet vermektedir. Saç ekimi haricinde ise kök hücre tedavisi, ozon terapi ile ekim gibi hizmetler ile de operasyon sonrasında 2 kat daha fazla verim alarak müşterilerini memnun etmektedir. 2021 yılı itibari ile de ekim fiyatları 6.000 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir.

Özel Kardelen Tıp Merkezi İletişim
Adres: Girne Mahallesi, Başöğretmen Caddesi, No: 31 Maltepe/ İstanbul
İletişim: 0216 371 71 72
Whatsapp: 0553 768 43 46

Neopital Saç Ekim Merkezi

Saç ekimlerinde kişilerin iyi sonuç alabilmesi için kural doğal ve sıkı bir görünüme sahip olmaktadır. Bunun için ise deneyimli ve uzman kadrosu ile Neopital saç ekim merkezi 1 ya da 2 saç ekimi ile bunu başarmaktadır. Hakkında herhangi bir şikâyet olamaması ise müşterileri tarafından memnun bir şekilde ayrıldıklarını göstermektedir. İstanbul da ise en çok tercih edilen saç ekim merkezleri arasında ismini yazdıran bir ekip olmaktadır.

Kişiye özel olarak yaptıkları çalışmaları ile yapılan bütün işlemler detaylı ve kontrollü bir şekilde ilerlemektedir. Güncel olan bütün teknikler ise uzman kadro ile en doğru şekilde uygulanmaktadır. Greft oranları ise en yüksek yoğunlukta yapılarak saçlarda doğal görünüm için operasyonları gerçekleştirmektedir.

Neopital Saç Ekim merkezi itibari ile yapılacak olan saç ekim işlemlerinde ortalama olarak 7.000 TL ile 13.000 TL arasında değişen bir fiyat müşterilere söylenmektedir.

Neopital Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Bahçelievler Merkez, Deli Hüseyin Paşa Cd. Şevket Dağ Sokak, No: 2, 34180 Bahçelievler/ İstanbul
Telefon: 0542 537 50 11

Dr. Muhammet Özgehan TRİPAESTHETİC Kliniği

Dr. Muhammet Özgehan yapmış olduğu işlemler ile Türkiye de en ünlü saç ekim cerrahlarından bir tanesidir. Her hastası ile bizzat kendisi ilgilenmektedir. Bunun yanında ise Micrr cerrahi FUE saç ekimi konusunda Strazburg, Fransa da İrkad eğitim merkezinde eğitmenlik yaparak kişiler ile deneyimlerini paylaşmaktadır. 16 yıllık sektör tecrübesi ile de 5 bine yakın hastası istediği görüntüye ulaşmasını sağlamıştır. Bu kadar sevilen ve tercih edilen bir klinik olmasının sebebi ise ekim sonrasındaki 1 yıl içerisinde prp ve saç aşısı desteğini müşterilerine ücretsiz bir şekilde sunması olmaktadır. Sadece erkeklerde değil kadınlarda da saç ekimi yapmakta bunun yanı sıra, sakal ekimi ve yanık scarlı alanda saç ekimi yapmaktadır. Yanık scarlı alanla saç ekimi konusunda ise en çok hasta sayısı ve en yüksek kök tutma oranını ise kendisine ait olarak durmaktadır. Dr. Muhammet Özgehan Saç ve sakal ekimi için 7.000 TL ile 21.000 TL arasında değişen bir fiyat skalası bulunmaktadır. Kaş ekimi için ise 3.00 TL ile 5.000 TL arasında değişen fiyatları bulunmaktadır. Tripaestic saç ekimi için bu kliniği tercih eden hastalarına ise havaalanından alarak transfer sürecini ve konaklama hizmetlerini de kendisi karşılamaktadır.

Dr. Muhammet Özgehan TRİPAESTHETİC Kliniği İletişim Bilgileri
Adres: Prof. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, İlko Sitesi, 2800 Sokak no: 6 Çayyolu Çankaya/ Ankara
Telefon: 0312 241 07 41
Mobil: 0532 722 02 33

Vital Fulya- Op. Dr. Zekeriya Kul

Türkiye de estetik denildiğinde de ilk akla gelen doktorlar arasında Op. Dr. Zekeriya Kul gelmektedir. Saç ekimi konusunda ise 2004 yılından beri hizmet vererek bu alanda da kendini kanıtlamıştır. Birçok alanda yapmış olduğu estetik ve cerrahi operasyonlar ile de tanınmaktadır. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa tıp fakültesi mezunu olan Zekeriya Kul, uzun bir süre Brezilya da kalmış ve orada birçok eğitim ve seminere katılmıştır. Türkiye'de kurmuş olduğu estetik merkezinde ise faaliyetlerine hiç hız kesmeden devam etmektedir. Ayrıca Birleşik Arap Emirlikleri’nde de Plastik Cerrahi Uzmanlığı ile hizmet vermektedir. Yılın belli dönemlerinde ise Dubai'ye giderek orada estetik operasyonlarını yapmakta ve bu yüzden de Arap ülkelerinde birçok hastası bulunmaktadır. Randevu alma genellikle 1 ay kadar olmaktadır. Estetik gibi saç ekimi konusunda da dünya genelinde sayılı saç ekim uzmanları arasında yerini almaktadır.

Op. Dr. Zekeriya Kul saç ekimi için müşterilerinden 13.000 TL ile 21.000 TL arasında değişen bir fiyat skalası bulunmaktadır. Bu fiyat ise 4.000 saç kökü için verilen fiyatlardır. Eklenilecek saç kökünün hangi alana yapılacağı ile fiyatı belirleyen en temel unsur olmaktadır.

Viral Fulya- Op. Dr. Zekeriya Kul İletişim Bilgileri
Adres: Teşvikiye, Teşvikiye mahallesi, Hakkı Yeten Caddesi, No: 23 Kat:5 Daire: 15 Şişli/ İstanbul
Telefon: 0212 241 44 44

Transmed Klinik- Dr. Melike Külahçı

Türkiye de bulunan en eski saç ekim merkezlerinden biri olan Transmed Saç ve Estetik Cerrahi Tıp Merkezi, 1994 yılında Dr. Melike Külahçı tarafından saç ekim kliniği kurulmuştur. 2000 yılından beri saç ekimi yapılan bu klinikte ortalama 5.000 adet üzerinde saç ekim operasyonu yapıldığı ve olumlu sonuçlar alındığı bilinmektedir. Eğitimi ve yapmış olduğu işler ile dünya genelinde birçok semirene hem konuşmacı hem de yönetici olarak katılmıştır. Uluslararası Saç Restorasyonu Cerrahisi Derneğinde yönetime geçen ve yönetimde görev alabilen ilk Türk cerrah olarak da ismini altın harfler ile sağlık tarihine yazdırmıştır. Dünya genelinde son teknolojik aletleri ve teknikleri ile operasyonlarını gerçekleştirmekte ve son derece başarılı işler ortaya koymaktadır.

Transmed Saç ve Estetik Cerrahi Tıp Merkezi Dr. Melike Külahçı saç ekim fiyatı ile 2021 yılı itibari ile 8.000 TL ile 23.000 TL arasında değişen bir fiyat olmaktadır. 1000 kök için ise ortalama 5.000 TL olmaktadır. Fiyat ise saçsız olan bölgenin büyüklüğüne ve yapılacak işleme göre değişkenlik göstermektedir.

Transmed Saç ve Estetik Cerrahi Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Fulyalı Sokak, No: 7 34330 İç Levent/ İstanbul
Telefon: 0212 281 13 00

Maral Klinik Dr. Tuğrul Maral

Tuğrul Maral Türkiye genelinde ismi duyulan bir uzman olmasa da dünya genelinde tanınan ve tercih edilen bir uzman olmaktadır. Özellikle Arap ve Avrupa ülkelerinden gelen müşterilerine yaptığı saç ekimleri ile her gece gün daha da tanınmaya devam etmektedir. Alanında uzman kişiliği ile birçok seminer vermiş ve eğitimlere katılmıştır. Bunun haricinde ise saç ekimi konusunda yazmış olduğu birçok makalesi bulunmaktadır. Hacettepe üniversitesi tıp fakültesi mezunu olmaktadır. Türkiye’deki birçok eğitimi aldıktan sonra ise gelişimine devam edebilmek için Amerika'ya giderek orada da eğitimlerine devam etmiştir. Türkiye'de kurduğu klinik ile de sayısız saç ekim operasyonlarını olumlu bir şekilde gerçekleştirmektedir. 2006 yılından bu yana yapmış olduğu saç ekimleri ile de 6.000'den fazla saç ekim operasyonunu başarı ile tamamlamıştır. Saç ekimi esnasında kullanılan microfue tekniği alanında en başarılı isimlerden biri olmaktadır.

Maral Klinik Dr. Tuğrul Maral saç ekim fiyatları ise ortalama olarak 7.000 TL ile 16.000 TL arasında değişen bir fiyatı bulunmaktadır. Bu da 1000 saç kökü için fiyatını 4.000 TL olarak belirlemektedir.

Maral Klinik Dr. Tuğrul Maral İletişim Bilgileri
Adres: Levent Mahallesi, Çarşı Caddesi, No:1 Levent/İstanbul
Telefon: 0212 270 12 12

Op. Dr. İlhan Serdaroğlu Saç Ekim Merkezi

Türkiye de ve Dünyada saç ekim konusunda bilinen ve yaptığı işler ile adından sayısız bahsedilen doktorlardan biridir. Marmara Tıp fakültesi mezunu olan İlhan Serdaroğlu Yurt içi ve Yurt dışında birçok estetik merkezinde çalışarak her zaman kendini geliştirmiştir. Günümüzde ise Suadiye de bulunan kendi saç ekim merkezi olmaktadır. Burada DHI, Safır, ve Perkutan gibi güncel saç ekim teknikleri ile hastalarına hizmet vermektedir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek saç ekim merkezini her zaman standartlara uygun bir şekilde geliştirmektedir. Saç ekimi yapan diğer doktorlardan farkı ise son derece doğal ve sık saç ekimi yapması olmaktadır. Dönor bölgesine ise sık çalışma yapmasına rağmen en az hasarı vermektedir. Genellikle Arap ülkelerinden müşterileri olmaktadır. Ortalama olarak 5.000 adetten fazla saç ekim operasyonuna imza atmıştır. Hakkında ise kötü yorum yok denecek kadar az olmaktadır. Geri dönüşler ise operasyon sonrasındabüyük bir derece olumlu olmaktadır.

Op. Dr. İlhan Serdaroğlu saç ekimi için 2021 yılı itibari ile belirlemiş olduğu ortalama fiyatlar 9.000 ile 16.000 TL arasında değişen bir tutara sahip olmaktadır. Bu fiyat ile de ortalama olarak ekilecek 1.000 adet saç köküne 4.000 TL gibi bir civara neden olmaktadır.

Op. Dr. İlhan Serdaroğlu İletişim Bilgileri
Adres: Bağdat Caddesi, Ali Bor Apartmanı, 433 Suadiye/ İstanbul
Telefon: 0216 445 00 45

ArenaMed Saç Ekim Merkezi Dr. Serkan Aydın

Türkiye de saç ekimi denildiğinde bilinen ve akla gelen isimlerden bir tane Dr. Serkan Aydın olmaktadır. Bunun en temel sebebi ise futbolcu, tiyatrocu ve birçok sanatçının saç ekim operasyonlarını gerçekleştirmesinden kaynaklanmaktadır. Yurt dışında çok hastaları bulunmamaktadır. Ün alanı Türkiye de olmasından dolayı dagenellikle hastalarını ülkemizde bulunmaktadır. Diğer doktorlara nazaran randevu bulma süresi uzun olmamaktadır. Estetik ve saç ekimleri ile adından söz ettirmekte ve dünya genelinde saç ekimi alanında gelişmeleri takip ederek ülkemize getirmektedir. Şu ana kadar gerçekleşmiş olan saç ekim operasyonlarından olumsuz bir yanıt gelmemektedir.

ArenaMed Saç ekim merkezi Dr. Serkan Aydın saç ekimi için ortalama olarak5.000 TL ile 9.000 TL arasında yapılacak işleme ve bölgeye göre değişkenlik göstermektedir. Bu da 1000 saç kökü için ortalama fiyatının 3.000 TL civarına denk geldiğini göstermektedir.

ArenaMed Saç ekim merkezi Dr. Serkan Aydın İletişim Bilgileri
Adres: Akasya Acıbadem Tower A, 34660 Üsküdar/ İstanbul
Telefon: 0534 073 11 35

Ankara International Saç Ekim- Doç. Dr. Serdar Görkem

Saç ekimi konusunda İstanbul da tanınsa da asıl unvanı Ankara da olmaktadır. Saç ekiminin yanı sıra estetik alanında da bilinen ve Türkiye genelinle en başarılı doktorlar arasında adı geçen Doç. Dr. Serdar Görkem yapmış olduğu saç ekim operasyonları ile adını her geçen gün daha da bilinir hale getirmektedir. Aldığı eğitimler ve alanında uzman kadrosu ile bizzat kendisi ekim işlemlerini yapmaktadır. Micromotor kullanımı konusunda ise ülkemizde başarılı olan doktorlardan bir tanesidir. Yapmış olduğu operasyonlar sonrasında ise hastalarının büyük bir çoğunluğu memnun olmakta ve son derece olumlu bir şekilde operasyonun gerçekleştiğini belirtmektedir.

Ankara International Saç Ekim’i- Doç. Dr. Serdar Görkem saç ekim fiyatları ise 7.000 TL ile 16.000 TL arasında değişen bir fiyat skalası bulunmaktadır. Bu fiyatlar ile de 1000 adet saç kökü için ortalama fiyatın4.000 TL civarına denk gelmektedir.

Ankara International Saç Ekimi- Doç. Dr. Serdar Gökmen İletişim Bilgileri
Adres: Kazım Özalp, Uğur Mumcu Caddesi, No:6, 06700 Çankaya/ Ankara
Telefon: 0312 494 05 27

Dr. Serkan Aygın Saç Ekim Merkezi

Dr. Serkan Aygın Saç Ekim Merkezi Türkiye de saç ekimini gerçekleştiren ilk klinik ve ilk doktorlardan biri olmaktadır. 1996 yılından beri bu zamana kadar da saç dökülmesi ve saç ekimi konularında araştırmalar yaparak kendini geliştirmektedir. Eğitimini Çapa Tıp Fakültesinde almıştır. Türkiye genelinde ise FUE tekniğini ilk defa hastalar üzerinde uygulayan saç ekimi uzmanlarından biri olarak geçmektedir. Bunun yanında ise Dr. Serkan Aygın Saç Ekim Merkezi Safir FUE tekniğini Türkiye'ye ilk getiren ve ilk uygulayan isim olmaktadır. Saç ekiminin yanı sıra yapmış olduğu estetik operasyonlar ile de adını duyurmuş ve dünya genelinde birçok seminere ve eğitime katılarak her geçen gün kendini geliştirmeye odaklanmıştır. Arap ülkelerinden ve Avrupa ülkelerinden hasta kabul etmektedir. Böylelikle ülkemiz sağlık turizmi için yararlı olmaktadır. Dr. Serkan Aygın Saç Ekim Merkezinde saç ekimi yapan kişilerin yorumlarına bakılması durumunda ise çoğu kişinin olumlu yanıt verdiği görülmektedir.

Dr. Serkan Aygın Saç Ekim Merkezi saç ekim fiyatları ise 6.000 TL ile 13.000 TL arasında değişen bir fiyat skalası bulunmaktadır. Bu fiyat itibari ile de 1000 adet saç koku için toplam fiyat 4.000 TL olarak hesaplanmaktadır.

Dr. Serkan Aygın Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Merkez Mahallesi, İstiklal Sokak, No: 11/A Key Plaza Şişli/ İstanbul
Telefon: 0555 100 40 40

Esteworld Saç Ekim Merkezi

Esteworld Saç Ekim Merkezi, Türkiye de adı ve operasyonları ile en bilinen ve saç ekimi konusunda tanınan Uzman Dr. Servet Terziler tarafından kurulmuştur. Saç ekimi konusunda İstanbul da 3 farklı şube ile saç ekim operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Yapılan operasyonlar ise Uzman. Dr. Servet Terziler önderliğinde ve uzman kadrosu ile güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Bugüne kadar yapılan binlerce saç ekim operasyonuna başarı ile imzasını atmış ve hastalarının hepsinde olumlu yorumlar almıştır. Bu yüzden de tercih edilen saç ekim uzmanları arasında yerini almaktadır.

Esteworld Saç Ekim Merkezi saç ekim fiyatları ise ortalama olarak 7.000 TL ile 13.000 TL arasında değişen bir fiyat skalası bulunmaktadır. Bu fiyatlar doğrultusunda ise 1000 saç kökü ekimi için ortama fiyat 3.000 TL civarı olmaktadır.

Esteworld Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: Altunizade Mahallesi, Kısıklı Caddesi, No:7 Üsküdar/ İstanbul
Telefon: 0216 474 54 54

İsveç Klinik Saç Ekim Merkezi

İsveç Klinik Saç Ekim Merkezi Türkiye de şubesi bulunan ve saç ekimmerkezi olarak hizmet veren bir tıp merkezi olmaktadır. Diğer bir kliniği ise İsveç de bulunmaktadır. Saç ekim teknikleri Choi yani kalem tekniği ve Traşsız saç ekimi gibi son teknolojik yöntemler ile saç ekim operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Operasyon esnasında ise son teknolojik aletler kullanılmakta ve alanında en iyiler ile çalışmalar yapılarak kişilerin en iyi verimi alması amaçlanmaktadır. Saç ekiminin yanı sıra da burun ameliyatı ve diğer estetik operasyonları ile de uzman kadrosu ile adından birçok defa söz ettirmekte ve operasyonlar sonrasında müşterilerinin mutlu bir şekilde merkezlerinden ayrılmasını sağlamaktadır. Sağlık turizmine verdiği önem itibari ile de Arap ve Avrupa'dan birçok hasta gelmektedir. Talebin bu kadar yüksek olmasına rağmen diğer saç ekim işi ile uğraşan yerlere göre fiyatları daha uygun olmaktadır. Saç ekimi sonrasında ise yapılan yorumlar arasında kötü yorumlar bulunmamaktadır.

İsveç Klinik Saç Ekim Merkezinde yapılacak olan saç ekim operasyonlarına ödenecek olan ücret ise 6.000 TL ile 10.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bu fiyatlar doğrultusunda ise 1000 saç köküne yaklaşık 3.000 TL ortalama fiyat çıkmaktadır.

İsveç Klinik Saç Ekim Merkezi İletişim Bilgileri
Adres: 19 Mayıs Caddesi, Dr. Hüsnü İsmet Öztürk Sokak, Şişli Plaza E Blok, Şişli/İstanbul
Telefon: 0212 215 55 35

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X